Kaljano Baras Panevėžyje

Kaljano baras – tai yra unikali vieta, kur tiekiamas ne tik maistas ir gėrimai, bet ir įvairūs kaljanai su pasirinktu tabako skoniu. Tokios unikalios vietos ėmė populiarėti Lietuvoje, todėl pradėjo kurtis įvairiuose didžiuosiuose šalies miestuose, ne išimtis ir Panevėžys. Panevėžyje galite rasti barų, kavinių, restoranų ir, žinoma, populiariausią kaljano barą.

Kaljano baras “Lazy Monkey Bar”

Pagal “Google” atsiliepimų reitingą šis kaljanų baras yra vertinamas 4,5 iš 197 atsiliepimų (žiūrėta 2022-08-30). Baro “Lazy Monkey Bar” adresas yra Respublikos g. 15, Panevėžys. Tai yra pačiame Panevėžio centre įsikūręs baras, turintis unikalų dizainą ir kultūrą, kur galite mėgautis ne tik maistu ir gėrimais, bet ir aromatizuotais kaljano dūmais. Čia yra rengiami gyvos muzikos pasirodymai, pokalbių vakarai, maisto ir gėrimų degustacijos.

“Lazy Monkey Bar” darbo laikas:

Pirmadienis Uždaryta
Antradienis Uždaryta
Trečiadienis Uždaryta
Ketvirtadienis Uždaryta
Penktadienis 16:00 – 02:00
Šeštadienis 16:00 – 02:00
Sekmadienis Uždaryta

Šis baras turi jaukią aplinką, o esant geram orui skaniu maistu bei nuostabiais kokteiliais galima mėgautis uždarame kiemelyje. Kiemelyje esantis medis suteikia ramybės jausmą, o neerzinanti muzika leidžia atsipalaiduoti. Jei apie šį barą norite sužinoti daugiau, apsilankykite čia: