Top Sintetiniai Tepalai Dyzeliniams Varikliams

Visiems dyzeliniams varikliams reikia geros kokybės tepalų, kad jie galėtų sklandžiai veikti. Specialiai dyzeliniams varikliams sukurta variklinė alyva užtikrina, kad visi dyzelinio variklio komponentai veiktų sklandžiai – be jokių trukdžių ar problemų. Daugelis dyzeliniams varikliams sukurtų alyvų negali būti naudojamos benzininiuose varikliuose, nes šie tepalų tipai turi skirtingas savybes. Be to, yra du pagrindiniai dyzelinių variklių alyvų tipai – įprastinės ir sintetinės. Sintetinės alyvos, lyginant su įprastinėmis, beveik visada yra pigesnės, tačiau visada taip pat gerai sutepa variklio komponentus, nes jos yra specialiai sukurtos su priedais. Dėl šios priežasties sintetinės alyvos paprastai yra geresnis pasirinkimas varikliams, kurie yra naudojami sunkioms apkrovoms, pavyzdžiui, daugumai dyzelinių variklių.

7 populiariausios sintetinės alyvos dyzeliniams varikliams

Nr. 1 – “Motul 8100 X-cess” sintetinė variklio alyva:

„Motul“ prekės ženklas buvo pirmasis, kuris 1971 metais sukūrė 100 % sintetinę alyvą ir šiandien toliau yra sintetinių variklinių alyvų novatoriai. “Motul 8100 X-cess” yra unikali sintetinė alyva, nes gali būti naudojama tiek dyzeliniuose, tiek benzininiuose varikliuose. Ši alyva yra specialiai sukurta taip, kad būtų 100% sintetinė, todėl idealiai tinka tiek didelio tūrio dyzeliniams varikliams, tiek tiesioginio įpurškimo benzininiams varikliams.

Nr. 2 – „Shell Rotella T6 Heavy Duty“ sintetinė variklio alyva:

„Shell Rotella T6“ yra tikriausiai populiariausia 100% sintetinė alyva dyzeliniams varikliams. Dar vienas jos pliusas – be abejo, geriausia kaina. Jei „Motul“ sintetinė alyva yra šiek tiek už jūsų kainų diapazono, tokiu atveju „Rotella T6“ yra puiki alternatyva. „Shell Rotella T6“ yra puikus pasirinkimas didelių apkrovų dyzeliniams varikliams, nes gali atlaikyti įvairias vairavimo sąlygas. Be to, ji gali apsaugoti variklį tiek nuo žemos, tiek nuo aukštos temperatūros.

Nr. 3 – “Lucas Oil CJ-4” sintetinė variklio alyva:

„Lucas Oil Products Inc.“ yra dar vienas prekinis ženklas, gaminantis puikią sintetinę variklio alyvą. Šio tipo visiškai sintetinė variklinė alyva yra sukurta taip, kad gerai veiktų didelių apkrovų dyzeliniuose varikliuose. Kaip ir už kitų aukščiausios kokybės prekių ženklų, taip ir už “Lucas Oil”, sintetinę variklinę alyvą turėsite sumokėti šiek tiek daugiau, tačiau variklis bus gerai apsaugotas.

Nr. 4 – “Schaeffer SynShield Plus” sintetinė variklio alyva:

Ši sintetinė dyzelinio variklio alyva pasižymi daugybe pažangių savybių, tokių kaip atsparumas oksidacijai, papildoma apsauga nuo nusidėvėjimo ir geresnis suodžių valymas. “Schaeffer SynShield” geriausia naudoti kartu su dyzelinu kuru, kurio sieros lygis yra labai mažas. Ši sintetinė variklinė alyva sumažina trintį ir susidėvėjimą pačiomis sunkiausiomis variklio eksploatavimo sąlygomis.

Nr. 5 – „Liqui Moly Diesel High Tech“ sintetinė variklinė alyva:

Daugelis automobilių entuziastų garantuoja, kad „Liqui Moly“ prekės ženklo produktai yra aukščiausios kokybės, pvz., degalų purkštuko valiklis, variklio plovimo priemonės. O šio prekės ženklo variklio alyvos produktų linija yra aukščiausios klasės, tačiau kainuoja šiek tiek daugiau, lyginant su kitų prekės ženklų alyvomis. “Liqui Moly” sintetinė alyva, skirta dyzeliniams varikliams, yra gaminama Vokietijoje ir užtikrina neprilygstamą apsaugą nuo trinties ir susidėvėjimo. Be to, jos tarnavimo laikas yra šiek tiek ilgesnis, kol nepraranda efektyvumo.

Nr. 6 – „Mobil 1“ turbo dyzelinių sunkvežimių sintetinė alyva:

Daugelį metų “Mobil 1” sintetinė alyva buvo šalia visų benzininių transporto priemonių sąrašo viršūnės. Nors „Mobil 1 Synthetic” alyva ir yra ne tokia populiari dyzeliniams varikliams, tačiau ji siūlo tokią pat apsaugą. Ji apsaugos jūsų automobilio variklį dideliame temperatūrų diapazone, kad dumblo ir suodžių susidarymas būtų kuo mažesnis. „Mobil 1“ užtikrina, kad variklis dirbs vėsiau, ilgiau ir efektyviau, nesvarbu, ar automobilis važiuos greitkeliu, ar temps priekabą į stačią įkalnę.

Nr. 7 – „Ford Motorcraft“ sintetinė dyzelinių variklių alyva:

Tai yra vienintelė variklinė alyva, kurią rekomenduoja „Ford Motor Company“, ir ta pati, kuri yra naudojama „Ford“ atstovybių aptarnavimo skyriuose. Nesvarbu, ar vairuojate dyzelinį sunkvežimį ar kitą transporto priemonę, naudojant “Motorcraft” alyvą sunku suklysti. Naudojant šią alyvą variklis išliks švaresnis, dirbs vėsiau, taupys degalus ir galėsite ilgiau nekeisti alyvos.