Automobilių Nuoma Kelionei Po Europą

Automobilių nuoma kelionei į užsienį visada yra geras ir naudingas pasirinkimas. Taip yra dėl keletos priežasčių:

 1. Jums nereikia rūpintis automobilio paruošimu kelionei, nes automobilių nuomos įmonė tai atlieka už jus.
 2. Atostogos yra toks laikas, kai norisi atitrūkti nuo visų slegiančių darbų ir rūpesčių, todėl esant automobilio gedimui remontu pasirūpins automobilių nuomos įmonė.
 3. Jums nereikia jaudintis dėl automobilio techninio aptarnavimo, reikalingų draudimų ar eismo įvykių deklaracijų, nes viskuo pasirūpins automobilių nuomos įmonė.

Įmonės, teikiančios automobilių nuomos paslaugas, atsakingai prižiūri savo nuomojamų automobilių būklę, rūpinasi jų saugumu bei užtikrina ekonomiškumą. Dėl šios priežasties nuolat yra atliekami techniniai aptarnavimai, kad Jūsų kelionė tiek Lietuvoje, tiek į užsienį būtų komfortiška. Jei ir jūs planuojate kelionę po Europą, peržvelkite mūsų pateiktą automobilių nuomos įmonių sąrašą.

1. UAB “Autogrupė”

UAB “Autogrupė” – tai yra automobilių nuomos paslaugas tiek Lietuvoje, tiek kelionėms į užsienį teikianti įmonė. Ji siūlo patikimus, kokybiškus, techniškai tvarkingus ir ekonomiškus automobilius konkurencingomis rinkos kainomis. Kadangi “Autogrupė” dirba tik su geriausiai įvertintais automobilių tiekėjais, todėl savo klientams siūlo saugias ir modernias įvairių markių ir klasių transporto priemones. Ši įmonė turi sukaupusi ilgametę darbo patirtį, todėl didžiuojasi nuoširdžiu požiūriu į savo darbą ir atsakomybės jausmo turėjimu prieš savo klientą. Pasirinkus “Autogrupės” teikiamas paslaugas jums neteks nusivilti, nes ši įmonė siūlo aukščiausios kokybės paslaugas klientams tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

“Autogrupė” kontaktai:

 • https://autogrupe.lt/
 • +370 604 44955 – Kaunas
 • +370 609 77888 – Vilnius
 • info@autogrupe.lt

2. UAB “OLLEX”

„Ollex“ – automobilių nuomos įmonė, teikianti įvairių transporto priemonių ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos paslaugas tiek Lietuvoje, tiek kelionėms į užsienį. Ši įmonė turi ilgametę darbo patirtį automobilių nuomos rinkoje, todėl profesionaliai rūpinasi visais savo klientais. “Ollex” savo klientams užtikrina aukštą kokybę, komfortą bei saugumo jausmą, nes siūlo techniškai tvarkingus ir nuolat prižiūrimus automobilius su visais reikalingais dokumentais ir draudimais. Ši įmonė siūlo ekonominės, kompaktinės, standartinės, verslo bei prabangios limuzino klasės automobilių nuomos paslaugas jūsų kelionėms po Lietuvos teritoriją bei užsienį. Pasirinkus “Ollex” teikiamas automobilių nuomos paslaugas jūs neturėsite jokių rūpesčių, beliks mėgautis savo kelione.

“Ollex” kontaktai:

 • +370 (5) 2104304
 • info@ollex.lt

3. “AutoCar.lt”

“AutoCar.lt” – tai yra lengvųjų automobilių, mikroautobusų ir minivenų nuomos įmonė, teikianti ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos paslaugas. Ši įmonė siūlo automobilių nuomą visiems vairuotojams, netgi tiems, kurie neturi stažo, o geriausia tai, kad pasiimant automobilį nereikia palikti jokio užstato. Su “AutoCar.lt” automobilį savo kelionėms išsinuomoti yra itin paprasta ir greita – jūs išsirenkate norimo modelio automobilį, suderinate laiką, sužinote kainą ir išsinuomojate. Taigi, pasirinkus “AutoCar.lt” teikiamas paslaugas jūs galite mėgautis savo kelione be jokių rūpesčių, nes įmonė visais būtinais aspektais pasirūpins už jus.

“AutoCar.lt” kontaktai:

 • +37065144488

4. UAB “AutoBanga”

UAB “AutoBanga” – tai automobilių nuomos įmonė, kuri veikia jau daugiau nei penkioliką metų. Sukaupta ilgametė darbo patirtis savo veiklos srityje leidžia siūlyti savo klientams pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomos paslaugas. Be to, galite rinktis tiek ilgalaikę, tiek trumpalaikę automobilių nuomą kelionėms po Lietuvą ar užsienio šalis. Atsižvelgiant į klientų poreikius, automobilių parkas yra nuolat atnaujinamas ir prižiūrimas, todėl galite būti užtikrinti, kad jūsų kelionė bus saugi, patogi ir be rūpesčių. Be to, atsižvelgiant į savo klientų poreikius, ši automobilių nuomos įmonė sukūrė lanksčią automobilių nuomos sistemą, kuri leidžia kiekvienam lengvai ir greitai išsinuomoti automobilį.

“AutoBanga” kontaktai:

 • +370 5 212 7777
 •  info@autobanga.lt

5. UAB “LitCarRent”

UAB “LitCarRent” – automobilių nuomos įmonė, teikianti tiek ilgalaikės, tiek trumpalaikės automobilių nuomos paslaugas. Tai yra įmonė, turinti ilgametę darbo patirtį ir klientų aptarnavimui skirianti ypatingą dėmesį, t.y. individualus požiūris į kiekvieno kliento asmeninius poreikius leidžia įmonei nuolat tobulėti. “LitCarRent” savo klientams siūlo tik geriausius automobilių nuomos sprendimus pagal kiekvieno poreikius. Įmonė užtikrina, kad klientai savo kelionės tikslą pasieks saugiai, patogiai ir pigiai, todėl nuolat tikrina automobilių techninę būklę ir ekonomiškumą. Pasirinkus “LitCarRent” teikiamas paslaugas, jums nereikia jaudintis dėl automobilio draudimų, eismo įvykio deklaracijų bei automobilio remonto esant gedimui.

“LitCarRent” kontaktai:

 • +370 650 55822
 •  rent@litcarrent.com