Elektroninės Mokėjimo Sistemos

Vartotojai nori patogumo, todėl keičiasi atsiskaitymo už prekes ir paslaugas būdas. Tai aiški ir paprasta tiesa. Ir būtent ši tiesa yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl prekyba internetu ir toliau populiarėja. Atsiradus internetinei prekybai, atsirado ir internetinės mokėjimo platformos, leidžiančios už paslaugas ir prekes mokėti paprastu ir greitu būdu. Elektroninė mokėjimo sistema – tai yra elektroniniai mokėjimai, leidžiantys klientams atsiskaityti už prekes ir paslaugas elektroniniu būdu. Tokie mokėjimai yra atliekami nenaudojant čekių ar grynųjų pinigų. Paprastai elektroniniai mokėjimai yra atliekami debeto kortelėmis, kredito kortelėmis arba tiesioginiais bankiniais pavedimais. Taigi, perkeliant verslą į internetą reikia išsirinkti ir turėti elektroninės prekybos mokėjimo sistemą, kad galėtumėte lengvai priimti mokėjimus. Pateikiame keletą elektroninės mokėjimo sistemos variantų, kurią galite pasirinkti sklandžiam savo verslo veikimui.

Top elektroninės mokėjimo sistemos:

Elektroninė Mokėjimo Sistema – “PayPal”:

„PayPal“ yra vienas iš plačiausiai naudojamų elektroninės mokėjimo sistemos variantų, o tai yra didžiausias jų pranašumas. Tai yra geriausias pasirinkimas internetinėms įmonėms. Dėl šios priežasties, tikėtina, kad dauguma jūsų potencialių rėmėjų ir klientų jau turi „PayPal“ paskyras ir gali lengvai atlikti mokėjimus. „PayPal“ taip pat imasi visų saugumo problemų, o tai reiškia, kad yra viena saugiausių elektroninių mokėjimo sistemų. Mokėjimo sistema „PayPal“ suteikia klientams galimybę mokėti naudojant bet kokius kitus mokėjimo būdus konkurencingomis kainomis. Pridėti “PayPal” kaip mokėjimo parinktį yra labai paprasta, t.y. vartotojas turi tiesiog susikurti paskyrą ir savo svetainėje pridėti mygtuką „Mokėti per PayPal“. Ši sistema leidžia vartotojams priimti mokėjimus iš “American Express”, “Visa”, “Mastercard”, “Discover” ir “PayPal Credit”. Be to, ji integruojasi su pagrindinėmis elektroninės prekybos platformomis, tokiomis kaip “Shopify”, “Squarespace”, “BigCommerce” ir “WooCommerce”. Elektroninė mokėjimo sistema „PayPal“ siūlo daugybę funkcijų:

 • mokėjimus telefonu;
 • mokėjimus kreditinėmis kortelėmis,
 • sąskaitų faktūrų išrašymą internetu;
 • asmeninius mokėjimus.

Elektroninė Mokėjimo Sistema – “Stripe”:

“Stripe” yra lanksčiausia elektroninė mokėjimo sistema rinkoje, todėl yra geriausia sistema bendroje įskaitoje. Nesvarbu, ar esate didelė ne pelno organizacija, turinti skirtingus aukų srautus, ar maža asociacija, ar internetinis verslas, „Stripe API“ lengvai susies jūsų mokėjimus bet kur, kur reikia. 2011 m. pradėta naudoti „Stripe“ sistema yra internetinis mokėjimo tinklų paslaugų teikėjas, kuris daug dėmesio skiria technologijoms ir plėtrai. Ji siūlo lengvai pritaikomus mokėjimo sprendimus konkurencingomis kainomis. Be to, „Stripe“ daug dėmesio skiria į kūrėjus orientuotiems individualiems mokėjimo sprendimams, todėl ši sistema gali augti ir plėstis įvairaus dydžio įmonėse bei prisitaikyti prie jų poreikių. Elektroninė mokėjimo sistema „Stripe“ siūlo daugybę funkcijų:

 • daugiau nei 135 valiutų ir mokėjimo tipų palaikymą,
 • mokėjimus mobiliuoju telefonu,
 • atsiskaitymą už prenumeratą,
 • atsiskaitymą vienu spustelėjimu,
 • naudotojo prietaisų skydelį su patikimu operacijų stebėjimu ir ataskaitų teikimu.

“Stripe” sistema veikia mobiliuosiuose įrenginiuose ir kompiuteriuose, taip pat su iš anksto sertifikuotais kortelių skaitytuvais, kurie palaiko lustines korteles ir bekontakčius mokėjimus.

Elektroninė Mokėjimo Sistema – “Paysera”:

“Paysera” – tai yra europinė elektroninė mokėjimo sistema, Lietuvoje atsiradusi 2004 metais. Dabar “Paysera” sistema yra viena populiariausių ir paklausiausių mokėjimo sistemų, todėl savo paslaugas siūlo daugiau nei 70 pasaulio šalių. Vienas didžiausių šios sistemos privalumų – mažiausi tarptautinių pervedimų mokesčiai. Dar vienas itin svarbus šios sistemos privalumas – visiškas lėšų saugumas kliento sąskaitoje. Elektroninė mokėjimo sistema „Paysera“ siūlo daugybę funkcijų:

 • palaiko septynias pasaulio valiutas, įskaitant ir eurą,
 • lengvas lėšų įnešimas ir išėmimas;
 • registracija yra konfidenciali, todėl “Paysera” sistema siūlo įvairius būdus vartotojui identifikuotis;
 • teikia klientams įvairias finansines paslaugas, tokias kaip IBAN sąskaitos ir VISA kortelės;
 • siūlo nemokamą palaikymą keliomis skirtingomis kalbomis;
 • atsiskaitymas kortelėmis;
 • internetinė bankininkystė.

Norint naudotis šia sistema, reikia užsiregistruoti oficialioje jos svetainėje ir patvirtinti sąskaitą. Be to, elektroninė apsauga nuo sukčių garantuoja, kad Jūsų sąskaita šioje mokėjimo sistemoje yra neliečiama.

Elektroninė Mokėjimo Sistema – “Kevin”:

Ši mokėjimo sistema yra puikus mokėjimo sprendimas tiek prekybininkams, tiek vartotojams. Tai yra mokėjimo sistema, skirta apsaugoti vartotojus, kai jie atsiskaito internetu. Mokėjimams šioje sistemoje vis dar yra reikalingi keli autentifikavimo veiksmai, dėl šios priežasties ši sistema puikiai tinka elektroninei prekybai. Sistemos veikimo principas – klientai turi vieną kartą susieti savo paskyrą su paslaugų teikėjo programėle, o tada nebereikia autentifikuoti kiekvienos operacijos. Tai yra saugi sistema, nes ji valdo šį procesą per saugią ir licencijuotą infrastruktūrą. Elektroninė mokėjimo sistema „Kevin“ siūlo daugybę funkcijų:

 • paslaugos šiuo metu teikiamos 15 Europos šalių;
 • galima sumažinti išlaidas, nes mokėjimai banko sąskaitoje yra pigesni prekybininkams, o tada galiausiai ir vartotojams;
 • leidžia vartotojams ir prekybininkams elgtis su banko sąskaitomis kaip su kortelėmis;
 • leidžia sklandžiai ir akimirksniu atlikti operacijas, kurių nereikia autorizuoti kiekvieną kartą.

Ši sistema yra tokia pat efektyvi, kaip kredito kortelės, nes pašalinus autentifikavimo poreikį atliekant kiekvieną operaciją, naudotojo patirtis yra daug greitesnė, sklandesnė ir patogesnė.

Elektroninė Mokėjimo Sistema – “OPay”:

“OPay” mokėjimo sistema – tai yra saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama elektroninė mokėjimų sistema. Norint naudotis šia sistema reikia parsisiųsti ir įdiegti “OPay” įskiepį, kuris yra paruošiamas specialiai Jūsų elektroninei parduotuvei. Su “OPay” elektroniniai mokėjimai yra sklandūs. Ši sistema yra sukurta tvirtai, adaptyviai ir skaidriai, todėl nėra jokių paslėptų mokesčių. Elektroninė mokėjimo sistema „OPay“ siūlo daugybę funkcijų:

 • piniginės likutis vos vienu mygtuko paspaudimu;
 • mokėjimai šioje sistemoje yra patys saugiausi;
 • atliktus mokėjimus galima sekti ir peržiūrėti naršyklėje;
 • operacijos yra vykdomos naudojant „blockchain“ su kelių lygių šifravimu, siekiant užtikrinti lėšų saugumą;
 • priima kriptovaliutą kaip mokėjimo būdą.