Kiek Kainuoja Senų Baldų Išvežimas?

Atsikratyti senų baldų ne visada yra lengvas procesas. Tai sunkus, ilgas, varginantis ir nepatogus darbas, kurio beveik visada neįmanoma padaryti savarankiškai. Tokiu atveju jums netgi gali prireikti papildomų rankų ir įrankių, kad galėtumėte išardyti ir perkelti sunkesnius daiktus ar jų dalis. Net jei ir pavyksta įtikinti ką nors padėti jums pakelti ir išnešti tuos sunkumus, vis tiek procesas gali nuvarginti. Be to, jei neturite didesnio automobilio, teks jį išsinuomoti, o tai kainuoja papildomai. Dėl šios priežasties rinkoje galite rasti įmonių, kurios teikia senų baldų išvežimo paslaugas, ir jums nereikia niekuom rūpintis. Be to, tokios įmonės dažniausiai neteikia tik senų baldų išvežimo paslaugos, taip pat išveža senas duris ir langus, statybines atliekas bei teikia perkraustymo paslaugas.

Senų baldų išvežimo paslauga:

Senų baldų išvežimo paslaugą verta rinktis, nes jums nereikia patiems atlikti šio ilgai trunkančio ir varginančio darbo. Sutaupysite pinigus, kuriuos turėtumėte skirti pasisamdyti papildomam žmogui ir transportui. Be to, vežant senus baldus į stambiagabaričių atliekų surinkimo aikšteles, tikėtina, kad už atliekų paėmimą teks susimokėti. Taigi, kad išvengtumėte bereikalingų išlaidų ir sunkumų bei sutaupytumėte savo laiko, verta rinktis senų baldų išvežimo paslaugą. Įmonės, teikiančios tokias paslaugas, išardys senus baldus, juos išneš, sukraus į sunkvežimius ir užtikrins, kad su jais būtų elgiamasi atsakingai. Jums nereikės dėl nieko jaudintis, o tai kainuos nuo 7 Eur už valandą. Žinoma, yra įmonių, kurių įkainiai už šią paslaugą gali būti ir didesni – net iki 20 – 25 Eur už valandą ar net daugiau. Todėl prieš samdant kokią nors konkrečią įmonę turėtumėte tiksliai išsiaiškinti, kiek ir už mokate.

Senus baldus išmesti atsakingai – svarbu:

Jei visgi nuspręsite patys tvarkyti senus baldus, turite apsvartyti, kur juos dėti – atiduoti kitiems žmonėms, paaukoti ar nuvežti į atliekų surinkimo aikštelę. Paaukoti galite tik tuos baldus, kurie dar yra tinkami naudojimui, yra geros būklės ir nesulūžę ar kitaip susidėvėję. Jei seni baldai, durys ir langai jau yra nebetinkami naudoti, svarbus įsipareigojimas – išmesti senus daiktus pačiu atsakingiausiu ir ekologiškiausiu būdu. Daugelis įprastų namų apyvokos daiktų, tokių kaip sofos, knygų spintos, rašomieji stalai ir lovų rėmai, yra perdirbami, todėl juos būtina nuvežti į specialias atliekų surinkimo aikšteles.