Europos Automobilių Pardavimo Tinklapiai

Svarstote, kur rasti geriausias automobilių pardavimo svetaines Vokietijoje ir Europoje, nes norite nusipirkti transporto priemonę. Turite žinoti, kad nepaisant oficialių automobilių pardavimo platformų, yra keletas internetinių automobilių prekyviečių, kur galite rasti tiek naują, tiek ir naudotą automobilį. Europos automobilių pardavimo tinklapiuose galite rasti automobilį, kuris atitiks jūsų poreikius už prieinamą kainą. Tačiau perkant tokiose svetainėse, Jums patiems teks susirasti norimą automobilį, tada vykdyti automobilio pirkimo procesus, galbūt derėtis dėl kainos ir rūpintis visu automobilio importo procesu. Kad galėtumėte puikiai atlikti savo vaidmenį, turite žinoti geriausias automobilių pirkimo svetaines Vokietijoje ar Europoje. Žemiau pateikiame sąrašą svetainių, kuris gali Jums padėti rasti tinkamiausią automobilį.

Populiariausios Europos svetainės, kuriose galima įsigyti automobilių:

Svetainė Apie svetainę Interneto svetainė
“Autoscout24” Geriausia naujų ir naudotų automobilių prekyvietė. https://www.autoscout24.de/
“Ebay Kleinanzeigen” Geriausias antras pasirinkimas po “AutoScout24”, norint rasti naudotą automobilį. https://www.ebay-kleinanzeigen.de/
“Ebay” Viena geriausių aukciono tipo svetainių. https://www.ebay.de/
“Markt” Viena geriausių Vokietijos pardavimo svetainių. https://www.markt.de/
“Auto” Automobilių pardavimo svetainė, turinti greitą ir patogią paieškos sistemą. https://www.auto.de/
“Automobile” Automobilių pardavimo svetainė, padedanti rasti automobilį pasirinktame regione. http://www.automobile.de/
“Hey Car” Viena iš nedaugelio naudotų automobilių platformų, kuri klientams siūlo automobilius su garantija. https://hey.car/
“Web auto” Tai yra viena iš 10 geriausių internetinių transporto priemonių prekybos įmonių. https://www.webauto.de/
“PKW” Tai yra viena iš dažniausiai naudojamų automobilių svetainių, kur paiešką atlieka generatorius. https://www.pkw.de/

1. Automobilio pardavimo svetainė – “Autoscout24”:

„Autoscout24“ buvo įkurta 1998 m., siekiant parduoti įvairių kategorijų naudotas transporto priemones, pradedant motociklais, automobiliais ir pramoninėmis transporto priemonėmis. Tai yra internetinė automobilių pardavimo platforma, turinti gana gerą įvaizdį naudotų automobilių rinkoje. Ji yra viena populiariausių svetainių automobilių pardavimo segmente, kur galima rasti ne tik naudotą, bet ir naują automobilį. Ši svetainė leidžia lengvai atlikti automobilio paiešką ir už Vokietijos ribų. Svetainė gali pasigirti dešimt milijonų apsilankymų kiekvieną mėnesį ir daugiau nei dviejų milijonų transporto priemonių kataloge, todėl tikrai rasite Jums patinkantį automobilį. “Autoscout24” siūlo išmaniąją paiešką, kuri padeda pirkėjams surasti geriausius automobilius.

2. Automobilio pardavimo svetainė – “eBay Kleinanzeigen.de”:

Tai yra viena iš sparčiausiai augančių naudotų automobilių svetainių Vokietijoje. Ji buvo paleista 2009 m. rugsėjį, kaip nemokama internetinių skelbimų platforma visiems vartotojams. “Kleinanzeigen.de” yra viena iš tų svetainių, kuri nėra skirta vien tik automobilių skelbimams, o tai reiškia, kad taip pat yra siūlomos ir kitų formų paslaugos bei prekės.

3. Automobilio pardavimo svetainė – “Ebay.com”:

“Ebay” buvo įkurtas 1995 m. ir buvo orientuotas į aukcioną, tačiau 1997 m. rugsėjį jis buvo pakeistas į “ebay.de”. Ši tarptautinė svetainė teikia daugybę paslaugų, iš kurių viena yra transporto priemonių skelbimai internete. Tokiu būdu siekiama palengvinti automobilių pirkėjų ir pardavėjų susitikimą verslo reikalais. “Ebay” yra viena tarp pirmaujančių elektroninės prekybos svetainių Amerikoje.

4. Automobilio pardavimo svetainė – “Markt.de”:

Viena geriausių Vokietijos svetainių – “Markt.de”, kurioje yra daugiau nei 1,5 mln. skelbimų. “Markt.de” buvo įkurta 2005 m., siekiant sukurti internetinių skelbimų platformą. Į šią svetainę kasdien yra įtraukiama tūkstančiai naujų skelbimų, o tai reiškia, kad vis daugiau žmonių naršo internete. “Markt.de” kasdien apsilanko apie 332 000 lankytojų, o apytiksliai 9,97 mln. lankytojų kas mėnesį. Šiuo metu “Markt.de” užima 2 vietą Vokietijos elektroninės prekybos ir apsipirkimo kategorijoje.

5. Automobilio pardavimo svetainė – “Auto.de”:

“Auto.de” – tai internetinė automobilių pardavimo svetainė, leidžianti greitai ir lengvai rasti savo idealią transporto priemonę ir nedelsiant ją įsigyti. Galite greitai ir nebrangiai rasti tobulą automobilį pagal savo poreikius iš didelio jų asortimento.

6. Automobilio pardavimo svetainė – “Automobile.de”:

Ieškote konkrečios markės automobilio tam tikroje vietovėje? Tada galite išbandyti “Automobile.de” regioninę apžvalgą. Šioje svetainėje galite greitai rasti bet kokios markės transporto priemones jūsų pasirinktame regione. Vienu paspaudimu gausite būtent jums tinkančias naudotas ir naujas transporto priemones. Jei ieškote automobilio Austrijoje arba netoli Vokietijos ir Austrijos sienos, tada svetainė padės gauti reikiamą automobilį.

7. Automobilio pardavimo svetainė – “Hey Car”:

Tai viena iš nedaugelio naudotų automobilių platformų, kurios klientams siūlo automobilius su garantija. „Hey car“ buvo įkurta 2017 m. spalį, siekiant suteikti klientams galimybę pirkti ir parduoti naudotas transporto priemones. Puikus svetainės pirkimų lygis yra nuolatinių pastangų, suprasti ir patenkinti savo vartotojų poreikius, rezultatas. Iš viso svetainėje užfiksuota 1,83 mln. apsilankymų, o tai parodo, kiek ši platforma išaugo per trumpą laiką.

8. Automobilio pardavimo svetainė – “Webauto.de”:

“Webauto.de” yra tarp 10 geriausių internetinių transporto priemonių prekybos įmonių. Ši svetainė buvo įkurta 1998 m., o dabar ji turi ne mažiau kaip 6 348 registruotus vartotojus per mėnesį. Be įprastų vartotojų, „Web Auto“ taip pat kasdien sulaukia apie 477 neregistruotų lankytojų.

9. Automobilio pardavimo svetainė – “PKW.de”:

Tai yra viena iš dažniausiai naudojamų automobilių svetainių, kuri buvo paleista 2007 m. Ši svetainė siūlo keletą automobilių pirkimo paslaugų, įskaitant nemokamas paslaugas galutiniams pirkėjams. Šioje platformoje pirkėjams nereikia ieškoti automobilių, nes tai padaro pasiūlymų generatorius. “Pkw.de” sukaupė daugiau nei 600 000 apsilankymų. Be to, ši naudotų automobilių svetainė pasauliniame reitinge užima 42 vietą transporto priemonių kategorijoje.